Svečių namų ir viešbučių Vilniuje palyginimas

Svečių namų ir viešbučių Vilniuje palyginimas

Nakvynė Vilniuje – viešbučiai ir svečių namai: trūkumai

Apie nakvynė Vilniuje būtų galima kalbėti labai daug, įvairiausi apsektais. Maža to, reikia pabrėžti, kad irtai, kad tuo atveju, kai domina nakvynė Vilniuje, pirmąsias pozicijas užima viešbučiai ir svečių namai. Tačiau kuomet kalbame apie pasirinkimus, turime žinoti viską: ne tik privalumus, bet ir trūkumus – juk būtent jų žinojimas gali padėti priimti lemiamą sprendimą, maža to, tai, kas vienam atrodo trūkumas, kitam gali būti privalumu. Taigi, kokie yra viešbučių bei svečių namų trūkumai?
Pradžiai pasidomėsime, kokie viešbučių trūkumai. Kalbant apie juos reikia pabrėžti, kad jų paslaugų kaina gerokai skiriasi nuo svečių namų. Savaime suprantama, yra ne vienas veiksnys, kuris lemia tokius kainų skirtumus, tačiau reikia pabrėžti, kad tuo atveju, jei žmogui, ieškančiam nakvynės vietos kaina yra pats svarbiausias rodiklis, aukštesnė viešbučio paslaugų kaina taps tam tikru trūkumu ir yra didelė tikimybė, kad pirmenybė bus teikiama ne viešbučiui, o svečių namams.

svečių namų
Na, o dabar – pats metas aptarti ir trūkumus, kuriuos turi svečių namai. Vienas iš jų – faktas, kad dažnoje vietovėje svečių namų yra mažiau nei viešbučių. Iš pirmo žvilgsnio, tai gali net neatrodyti trūkumu, tačiau tereikia tik pažiūrėti atidžiau, kad būtų galima suprasti, kokių nepatogumų tai gali sukelti žmonėms. Visų pirma, dėl fakto, kad dažnoje vietoje svečių namų yra mažiau nei viešbučių, susiklosto tokia situacija, kad visų šių vietų nebe pakanka visiems norintiems apsistoti būtent svečių namuose; antra – tai, kad svečių namų yra mažiau, sudaro kur mažesnį tinklą, kas savo ruožtu reiškia, kad yra mažesnė tikimybė, kad pavyks rasti svečių namus įsikūrusius prie jus dominančio objekto, pavyzdžiui, jūros ir pan. Dar viena detalė, kuri kai kuriems žmonėms taip pat gali tapti tam tikru trūkumu, yra ta, kad kone 90 procentų svečių namų negali pasiūlyti jokių papildomų paslaugų. Žmonėms, norintiems ypač patogaus bei turiningai praleisto laisvo laiko, tai yra tikras trūkumas.
Taigi, trumpai apžvelgėme tiek viešbučių, tiek svečių namų trūkumus, tačiau negalima nepaminėti dar kartą paties svarbiausio dalyko: tai, kas vienam yra trūkumas, kitam gali būti savotiškas privalumas. Na, o jei jau prasidėjus kelionei ir atvykus viešnagės į vieną a kitą miestą, norite išvengti nemalonių staigmenų, pavyzdžiui, tik užsukę į apgyvendinimo įstaigą sužinoti, kad joje nėra interneto ar galimybės papusryčiauti, nepamirškite dar prieš palikdami savo namus pasidomėti visomis detalėmis.

Dažnai keliaujantiems ir skrydžius iš Vilniaus pasirinkusiems Klaipėdiečiams tenka organizuotis dar ankščiau. Nuo Klaipėdos iki Vilniaus yra apie 310 kilometrų, todėl kelionė trunka šiek tiek ilgiau nei 3 valandas. Todėl maršrutas Klaipeda Vilniaus oro uostas – itin populiarus uostamiesčio gyventojų tarpe.

Keliaujant su didele žmonių grupe įmanoma pasinaudoti ir mikroautobusu nuoma Vilniuje. Ši paslauga kainuos mažiau priklausomai nuo žmonių grupės dydžio, todėl nusprendę turistauti ar pasižvalgyti grupe, naudingiau rinkitės mikroautobusų nuomą už mažesnę kainą.

Daugiau informacijos apie mikroautobusų nuomą Vilniuje rasite ČIA.